مشاورِ تو!

برای اولین بار مشاوره آنلاین تلفنی در سطح کشور توسط مهندس غیاثوند

راه های ارتباطی برای تعیین وقت مشاوره

09199100315  -  02126473180

saeed ghiasvand konkoor slide

وسایل مورد نیاز روز کنکور، در جلسه کنکور به چه وسایلی نیاز دارید!

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سلام به شما دانش آموزان عزیز پشت کنکوری! امیدوارم حال این روزهاتون خوب باشد. یک سری وسایل باید سر جلسه آزمون ببرید که این موارد را خدمت شماعرض می کنم، از الان تهیه کنید که به روز آخر کشیده نشود. ما روز آخر این ها را فقط آماده می کنیم، که سر جلسه آزمون ببریم.

اولین مسئله:

اینکه کارت ورود به جلسه را باید به صورت کامل پرینت بگیرید، اگرنصف آن فقط افتاده باشد، سر جلسه به مشکل بر می خورید.

دومین مسئله:

اینکه یک سنجاق قفلی با خودتان ببرید و به پیراهن یا مانتو وصل کنید یا اینکه آویز گردن ببرید که کارت ورودبه جلسه را داخل آن قرار دهید.

البته به نظر من اگر سنجاق قفلی ببرید بهتر است وان را به مانتو یا پیراهنتان وصل کنید.


یک کارت ملی یا شناسنامه عکس دار با خودتان ببرید، اگر یک درصد کارت ملی یا شناسنامه عکس دار ندارید، شناسنامه پدر یا مادرتان را همراه داشته باشید. البته کارت ملی یا شناسنامه عکس دار را همه دارند. موضوع بعدی این که دو یا سه تا مداد از نوع HB داشته باشید.

دو طرف مدادرا بتراشید قبلش تست بکنید که خوب بتوانید گزینه ها را پر بکنید و هم این که، تیزی نوک مداد از بین برود.

یک پاک کن نو با خودتان ببرید، و قبل از آزمونتان با همین مداد تست بکنید که خوب پاک می کند یا نه، پاک کن را حتما سوراخ کنیدو با یک نخ دور گردنتان آویزان کنید بخاطر اینکه خیلی از بچه ها موقعی که دارند پاک می کنند پاک کن از دستشان می افتد، ومدام دنبال پاک کن می گردند.

اگر دو تا پاک کن هم ببرید بهتر است، دو تا پاک کن را هم می‌توانید سوراخ کنید و آویزان گردنتان بکنید ونخ آن کوتاه نباشد.

موضوع بعدی اینکه ساعت مچی عقربه ای با خودتان ببرید، وازسالم بودن باتری آن مطمئن باشید نه اینکه سر جلسه آزمون متوجه شوید باطری ناسالم است. نباید ساعت دیجیتال سر جلسه آزمون ببرید.

مداد تراش با خودتان ببرید.


یک دستمال پارچه ای یا کاغذی حتما ببرید، اگر کاغذی بود چند تا ببرید، اگر پارچه ای بود یکی کافی است.

یک بطری آب میوه، میوه شیرین، انگور، سیب شیرین یا آب ساده با خودتانداشته باشید، فقط بطری آب را شب قبل در فریزر بگذارید، صبح که بیدار شدید از فریزرخارج کنید تا یک مقدار یخ آن آب شود و موقعی که سر جلسه آزمون رسیدید نصف آب، نصف یخ باشد. حتما آب راداخل یک کیسه جدا از وسایلتان قرار دهید، این را فراموش نکنید! چند عدد شکلات یا خرما و یا مواد قندی با خودتان ببرید، شکلات اگر می برید دقت کنید آب نشود، حتما خرما به همراه داشته باشید و بین عمومی و اختصاصی، یعنی بعداز دفترچه اول،خرما یا مواد قندی و شکلات را میل بکنید که ذهن شما آماده تر شود، آب هم بنوشید،شما صد در صد به ریکاوری و یک اکسیژن رسانی به مغزتان نیاز دارید. دو تا پد الکلی با خودتان ببرید، به خاطر اینکه وقتی روی دست یا پیشانی می‌مالید باعث خنک شدن شما می شودواگر ضربان قلب افزایش پیدا کند، پد االکلی را که استفاده می کنید باعث کاهش ضربان قلب و خنکی بدن می شود.

 

شش 6 راهکار بی نظیربرای ازبین بردن استرس کنکور


حتی استرس هم کمتر شود، این خیلی مهم است، این کار را انجام دهید، این هم از فواید کروناست که ما این را یاد گرفتیم.

صد در صد دو تا ماسک با خودتان ببرید، این را فراموش نکنید، البته اگر یک ماسک می‌برید مشکلی نداره، ولی محض احتیاط دو ماسک با خودتان ببرید، یعنی یک ماسک بزنید یک ماسک دیگر هم با خودتون ببرید و یکی از نکات مهمی که باید انجام بدهید این است که یک لباس گرم یعنی یک ژاکت با خودتان ببرید، بخاطر اینکه اگر در حوزه شما کنارکولر یا اسپیلت قرار بگیرید و خیلی هوا سرد باشد،استرس می گیرید و ممکن است آزمون را خراب کنید حالا اگر استفاده نکردید پشت صندلی آویزان می کنید.

اما وقتی محیط سرد می شود آن را استفاده می‌کنید تا سرما باعث عدم تمرکز شما نشود.وسایل را خواهش می کنم دوروز قبل تهیه کنید، که روز قبل از کنکور وسایل آماده باشد و دغدغه وسایل را شب کنکور نداشته باشید.این هم... از وسایل مورد نیازتون! ما بعد از کنکور یک سری رشته ها را توضیح می دهیم، واین که اصلا رشته چی هست؟ آینده شغلیش به چه صورت است؟ بازار کارش به چه صورت هست، خارج از کشور چگونه است، تحصیلات شما باید چه طور باشد، آیا این رشته رامیتوانید ادامه دهید یا نه... فوق العاده عالیه، اینستاگرام ما رو دنبال کنید، این رشته ها را کامل توضیحاتش داده ایم و حدود رتبه ها را هم داریم و اعلام می‌کنیم، به امید خدا مفید واقع شود.

وسایل فراموش نشود، همین!

 

____________________

مشاوره و برنامه ریزی کنکور | مطالب انگیزشی کنکور | مقالات کاربردی قبولی در کنکور | مشاور کنکور

مهندس سعید غیاثوند

articles

Our Rating: 91% - 30 votes
91%

راه های ارتباطی با سعید غیاثوند

locationآدرس آموزشکاه : تهران، رسالت، خیابان هنگام، نرسیده به فرجام، ساختمان عتیق، پلاک ۳۹، واحد ۱۳
mobileموبایل : 09199100315 تعیین وقت
phoneشماره تلفن : 02126473180
instaاینستاگرام: saeed_ghiasvand_konkoor
instaآپارات: saeedghiasvand

حاضرین در سایت

ما 640 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
88
مطالب
214
نمایش تعداد مطالب
203206

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای سعید غیاثوند محفوظ می باشد | طراح سایت ابراهیم پور

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده