مشاورِ تو!

برای اولین بار مشاوره آنلاین تلفنی در سطح کشور توسط مهندس غیاثوند

راه های ارتباطی برای تعیین وقت مشاوره

09199100315  -  02126473180

saeed ghiasvand konkoor slide

شکوهمند ترین تغییرات مثبت زندگی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حتماً تا حالا برات پیش اومده چیزی رو از ته دلت و با تمام وجودت بخوای ! آرزویی که ذره ذره وجودت نیاز به داشتنش رو فریاد میزنه ! همون آرزویی که دلت براش میتپه ! به امید رسیدن به بهشت نفس میکشی و تو رویاهات همیشه دنبالشی... قشنگترین رویای تو... رویای سوگلی توبراش تلاش کنی.

- حتماً تا حالا برات پیش اومده چیزی رو از ته دلت و با تمام وجودت بخوای ! آرزویی که ذره ذره وجودت نیاز به داشتنش رو فریاد میزنه ! همون آرزویی که دلت براش میتپه ! به امید رسیدن به بهشت نفس میکشی و تو رویاهات همیشه دنبالشی... قشنگترین رویای تو... رویای سوگلی تو... بالاترین دلیلت واسه زنده موندن ! واسه تلاش کردن ! حسی که تو رو به ادامه دعوت میکنه و بهت انرژی میده ! چیزی که واسه خواستنش تردید نداری ! طوری میخوای که نرسیدن بهشت برات درده... رنجه... عذابه...! و رسیدن به بهشت برات بالاترین شو و اشتیاقی که میتونی تصور کنی ! واسه رسیدن به همون رویای شیرینی که نمیتونی فراموشش کنی.. . نمیتونی جاشو با هیچ چیز عوض کنی... اون چیز مقدس و عزیزی که قلب و روح و جسم و تمام وجودت خواهش رسیدن به اون خواسته است... باید تلاش کنی!!!

 45 taghiirat mosbat


- خواستن نتونستن رو نمیپذیره... اشتیاق رسیدن به آرزوی قلبی نتونستن و نشدن رو نمیفهمه... خواستن فقط یه معنی داره و اونم نتونستنه ! اگه فقط بخوای و باور کنی که بهش میرسی کل قانونمندی های کاینات همسو با تو میشه ! خواستن به تو نیرو و انرژی ای میده که تمام درهای بسته رو روت باز میکنه .


"مهم فقط ایمان و اعتقاد به خواستته ، خواستن رویایی که فکر رسیدن به عشق و تقلا و تلاش رو توی تو زنده و صد برابر میکنه ! همونی که تو رو مشتاق تلاش میکنه ."


- هیچ قدرتی تاب ایستادن در مقابل خواسته قلبی تو رو نداره... اگه عشقت به آرزو و هدف در اون حد متعالی و بالای خودشه ، اگه آرزوی رسیدن به خواستت اونطور تورو بیتاب و بیقرار میکنه که شب و روز بهش فکر می کنی ، از همین امروز تو رو میبینم که به خواستت رسیدی اگه واقعا میخوای باید همپای بهاش براش خرج کنی و سختی و رنجش رو برای رسیدن به گنجش به جون بخری... یادت باشه هیچ قدرتی جز خودت نمیتونه مانع رسیدن به خواسته بشه ! تنها فاصله تو با بزرگترین رویاها و عزیزترین آرزوهات ، فقط خواست و اراده خودته ! چون خواسته قلبی تو به پشتوانه بیشترین تلاشت ، عامل شکوهمند ترین تغییرات مثبت زندگیته !

 

سعید غیاثوند | مشاور و برنامه ریز کنکور

موفق باشيد

articles

Our Rating: 91% - 30 votes
91%

راه های ارتباطی با سعید غیاثوند

locationآدرس آموزشکاه : تهران، رسالت، خیابان هنگام، نرسیده به فرجام، ساختمان عتیق، پلاک ۳۹، واحد ۱۳
mobileموبایل : 09199100315 تعیین وقت
phoneشماره تلفن : 02126473180
instaاینستاگرام: saeed_ghiasvand_konkoor
instaآپارات: saeedghiasvand

حاضرین در سایت

ما 677 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
88
مطالب
214
نمایش تعداد مطالب
190079

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای سعید غیاثوند محفوظ می باشد | طراح سایت ابراهیم پور

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده