مشاورِ تو!

برای اولین بار مشاوره آنلاین تلفنی در سطح کشور توسط مهندس غیاثوند

راه های ارتباطی برای تعیین وقت مشاوره

09199100315  -  02126473180

saeed ghiasvand konkoor slide

شکوهمند ترین تغییرات مثبت زندگی

حتماً تا حالا برات پیش اومده چیزی رو از ته دلت و با تمام وجودت بخوای ! آرزویی که ذره ذره وجودت نیاز به داشتنش رو فریاد میزنه ! همون آرزویی که دلت براش میتپه ! به امید رسیدن به بهشت نفس میکشی و تو رویاهات همیشه دنبالشی... قشنگترین رویای تو... رویای سوگلی توبراش تلاش کنی.

- حتماً تا حالا برات پیش اومده چیزی رو از ته دلت و با تمام وجودت بخوای ! آرزویی که ذره ذره وجودت نیاز به داشتنش رو فریاد میزنه ! همون آرزویی که دلت براش میتپه ! به امید رسیدن به بهشت نفس میکشی و تو رویاهات همیشه دنبالشی... قشنگترین رویای تو... رویای سوگلی تو... بالاترین دلیلت واسه زنده موندن ! واسه تلاش کردن ! حسی که تو رو به ادامه دعوت میکنه و بهت انرژی میده ! چیزی که واسه خواستنش تردید نداری ! طوری میخوای که نرسیدن بهشت برات درده... رنجه... عذابه...! و رسیدن به بهشت برات بالاترین شو و اشتیاقی که میتونی تصور کنی ! واسه رسیدن به همون رویای شیرینی که نمیتونی فراموشش کنی.. . نمیتونی جاشو با هیچ چیز عوض کنی... اون چیز مقدس و عزیزی که قلب و روح و جسم و تمام وجودت خواهش رسیدن به اون خواسته است... باید تلاش کنی!!!

 45 taghiirat mosbat


- خواستن نتونستن رو نمیپذیره... اشتیاق رسیدن به آرزوی قلبی نتونستن و نشدن رو نمیفهمه... خواستن فقط یه معنی داره و اونم نتونستنه ! اگه فقط بخوای و باور کنی که بهش میرسی کل قانونمندی های کاینات همسو با تو میشه ! خواستن به تو نیرو و انرژی ای میده که تمام درهای بسته رو روت باز میکنه .


"مهم فقط ایمان و اعتقاد به خواستته ، خواستن رویایی که فکر رسیدن به عشق و تقلا و تلاش رو توی تو زنده و صد برابر میکنه ! همونی که تو رو مشتاق تلاش میکنه ."


- هیچ قدرتی تاب ایستادن در مقابل خواسته قلبی تو رو نداره... اگه عشقت به آرزو و هدف در اون حد متعالی و بالای خودشه ، اگه آرزوی رسیدن به خواستت اونطور تورو بیتاب و بیقرار میکنه که شب و روز بهش فکر می کنی ، از همین امروز تو رو میبینم که به خواستت رسیدی اگه واقعا میخوای باید همپای بهاش براش خرج کنی و سختی و رنجش رو برای رسیدن به گنجش به جون بخری... یادت باشه هیچ قدرتی جز خودت نمیتونه مانع رسیدن به خواسته بشه ! تنها فاصله تو با بزرگترین رویاها و عزیزترین آرزوهات ، فقط خواست و اراده خودته ! چون خواسته قلبی تو به پشتوانه بیشترین تلاشت ، عامل شکوهمند ترین تغییرات مثبت زندگیته !

 

سعید غیاثوند | مشاور و برنامه ریز کنکور

موفق باشيد

articles

Our Rating: 91% - 30 votes
91%

راه های ارتباطی با سعید غیاثوند

locationآدرس آموزشکاه : تهران، رسالت، خیابان هنگام، نرسیده به فرجام، ساختمان عتیق، پلاک ۳۹، واحد ۱۳
mobileموبایل : 09199100315 تعیین وقت
phoneشماره تلفن : 02126473180
instaاینستاگرام: saeed_ghiasvand_konkoor
instaآپارات: saeedghiasvand

حاضرین در سایت

ما 801 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
88
مطالب
207
نمایش تعداد مطالب
132471

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای سعید غیاثوند محفوظ می باشد | طراح سایت ابراهیم پور