مشاورِ تو!

برای اولین بار مشاوره آنلاین تلفنی در سطح کشور توسط مهندس غیاثوند

راه های ارتباطی برای تعیین وقت مشاوره

09199100315  -  02126473180

saeed ghiasvand konkoor slide

زندگي ‌باب میلتان را از هم اكنون آغاز كنيد انگیزشی کنکور سراسری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 كهنه‌ بيني را از خود دور كنيد؛ زندگي ما يكنواخت نيست؛ ما دچار كهنه‌ بيني هستيم؛ همه چيز در حال تغيير است؛ همة چيزهايي كه در حول و حوش ما قرار دارند لحظه به لحظه تغيير مي‌كنند؛ خود ما هم هر لحظه تغيير مي‌كنيم؛ تمام سلول‌هاي ما در حال عوض شدن هستند؛ از نظر علمي ثابت شده است ... 

 

- فرض كنيد زندگي شما هم اكنون آغاز شده است؛ بنابراين، تمام انرژي خود را بكار ببنديد تا به هدف برسيد. به مشكلاتي كه در گذشته داشته‌ايد توجه نكنيد؛ به آيندة خود هم زياد متكي نباشيد؛ در حال زندگي كنيد.

 "به شانس زياد اعتقاد نداشته باشيد؛ ما هميشه، فرصت‌هايي براي زندگي موفق و پيروزمند داريم، امّا بايد توجه كنيم كه اين فرصت‌ها را بشناسيم و از آنها استفاده كنيم"

 - گذشته، گذشته است؛ آينده را هيچ كس نمي‌تواند دقيقاً پيش‌بيني كند؛ فقط حال در دست ماست؛ بنابراين، حال را دريابيد. منظورم اين نيست كه از تجربيات گذشته استفاده نكنيم و دورانديش نباشيم و برنامه‌اي براي آينده نداشته باشيم؛ بلكه منظورم اين است كه خود را به طور افراطي به گذشته و به نتايج‌كاري كه در آينده اتفاق خواهد افتاد وابسته نكنيم، زيرا اگر به گذشته و به نتايج كار در آينده، بيش از اندازه تمركز كنيم، انرژي ما از دست خواهد رفت و مضطرب خواهيم شد.

 - در حال زندگي كنيد و از امكاناتي كه فعلاً در دسترس شماست، استفاده كنيد تا به هدف مورد نظر خويش در آينده برسيد. هدف پيروزي است ولي تلاش‌هايي كه براي رسيدن به پيروزي انجام مي‌شود اهميت زيادي دارد.
جذب مطالعه شويد و از مطالعة خود لذّت ببريد. ناملايمات گذشته، تفكراتي آزار دهنده در شما ايجاد مي‌كنند كه مانع بزرگي بر سر راه شما هستند.

 

aghaz zendgi

 

- كهنه‌ بيني را از خود دور كنيد؛ زندگي ما يكنواخت نيست؛ ما دچار كهنه‌ بيني هستيم؛ همه چيز در حال تغيير است؛ همة چيزهايي كه در حول و حوش ما قرار دارند لحظه به لحظه تغيير مي‌كنند؛ خود ما هم هر لحظه تغيير مي‌كنيم؛ تمام سلول‌هاي ما در حال عوض شدن هستند؛ از نظر علمي ثابت شده است كه همة ما در هر يازده ماه يكبار، بطور كلي عوض مي‌شويم؛ يعني، بعد از يازده ماه، تمام سلول‌هايي كه هم اكنون بدن ما را تشكيل داده‌اند، از بين خواهند رفت و جاي آنها را سلول‌هاي تازه‌اي خواهند گرفت؛ شما با ديروز خيلي فرق كرده‌ايد، حتي كفش‌هاي شما مثل ديروز نيستند، امّا ما به علت ابتلاء به كهنه‌بيني، تغييرات موجود را نمي‌بينيم.


- تغييرات محيط و وجودتان را دريابيد. بوتة گلي كه در خانة شماست لحظه به لحظه در حال رشد و تغيير است. آيا شما واقعاً اين تغييرات و عوض شدن‌ها را مي‌ بينيد؟
تغييرات را از درون احساس كنيد تا هميشه در حال زندگي كنيد، نه در گذشته و آينده. از فرصت‌هاي موجود در لحظة حال استفاده كنيد. قبول كنيد كه زندگي شيرين و زيباست اگرچه، ناملايمات گذشته و خطرات احتمالي آينده، بدون اينكه ما بتوانيم كاري كنيم، زندگي ما را تلخ نموده‌اند و اكنون شما با خواندن اين كتاب، متوجه نقش خودتان در تأثير‌گذاري بر روي زندگي مي‌شويد. از اين به بعد، زندگي خود را شيرين و زيبا سازيد، حتي اگر شرايط موجود، ايده‌آل نباشد، من در اينجا، به ياد شعر دبستاني «باز باران» افتادم كه در پايان شعر آمده است :

" كودك من، بشنو از من
زندگاني خواه تيره، خواه روشن
هست زيبا، هست زيبا، هست زيبا
آري، آري زندگي زيباست.
زندگي، آتشگهي ديرنده پابرجاست.
گر بيفروزيش، رقص شعله‌اش در هر كران پيداست.
ورنه خاموش است و خاموشي گناه ماست. "

 

سعید غیاثوند | مشاور و برنامه ریز کنکور

موفق باشيد

articles

Our Rating: 86% - 31 votes
86%

راه های ارتباطی با سعید غیاثوند

locationآدرس آموزشکاه : تهران، رسالت، خیابان هنگام، نرسیده به فرجام، ساختمان عتیق، پلاک ۳۹، واحد ۱۳
mobileموبایل : 09199100315 تعیین وقت
phoneشماره تلفن : 02126473180
instaاینستاگرام: saeed_ghiasvand_konkoor
instaآپارات: saeedghiasvand

حاضرین در سایت

ما 254 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
88
مطالب
214
نمایش تعداد مطالب
207921

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای سعید غیاثوند محفوظ می باشد | طراح سایت ابراهیم پور

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده