مشاورِ تو!

برای اولین بار مشاوره آنلاین تلفنی در سطح کشور توسط مهندس غیاثوند

راه های ارتباطی برای تعیین وقت مشاوره

09199100315  -  02126473180

saeed ghiasvand konkoor slide

ارزيابي درستي از خود و فعالیت های خود داشته باشيد .

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 اگر شما خودتان را ارزيابي نكنيد به مرور زمان در معرض پسروي قرار خواهيد گرفت و از موفقيت دور خواهيد شد. ديگران را محكوم و خود را مبرّا نكنيد؛ يعني، اول به خود بپردازيد و نقطه ضعف‌ها و ايرادهاي خود را بيابيد و آنها را اصلاح كنيد. تغييرپذير باشيد و پذيراي نظر و نصيحت ديگران قرار گیرید

 "ما هميشه ديگران را مقصر مي‌دانيم و كمتر به خود مي‌پردازيم. هر مشكلي كه در راه درس خواندن خود داشته باشيد لحظه‌اي درنگ كنيد و از خود بپرسيد : آيا من در ايجاد اين مشكل مقصر هستم يا نه ؟"

arzyabi khod

 

- معمولاً اينطور است.

- اگر شما ارزيابي درستي از خود داشته باشيد مشكلات خود را به گردن ديگران نخواهيد انداخت و در نتيجه، موفق خواهيد شد كه تغييرات مثبتي در خود ايجاد نماييد كه شما را به پيروزي و كاميابي نزديك نمايد.
- اگر شما خودتان را ارزيابي نكنيد به مرور زمان در معرض پسروي قرار خواهيد گرفت و از موفقيت دور خواهيد شد. ديگران را محكوم و خود را مبرّا نكنيد؛ يعني، اول به خود بپردازيد و نقطه ضعف‌ها و ايرادهاي خود را بيابيد و آنها را اصلاح كنيد. تغييرپذير باشيد و پذيراي نظر و نصيحت ديگران؛ اين رسم زندگي است و فقط براي كنكور نيست. اگر شما به همين روش عمل نماييد ديگران نيز شما را دوست خواهند داشت و شما را در امر تحصيل ياري خواهند نمود، پرخاشگري و عصبانيت، حتي اگر بي‌مورد هم نباشد بتدريج ديگران را از شما منزجر خواهد نمود و به مرور زمان افرادي كه طبيعتاً بايد شما را ياري مي‌نمودند سنگ جلوي پاي شما خواهند شد و بتدريج شما نيز از تحصيل و زندگي متنفر خواهيد شد. ما انسان‌ها مجبوريم اجتماعي زندگي كنيم؛ بنابراين، هم بايد خويشتن و هم ديگران و هم جامعة خود را بشناسيم و بايستي از صميم قلب زندگي كنيم. اگر اين چنين زندگي كنيد به مرور زمان روشن‌بيني در شما ظاهر خواهد شد و معجزه‌اي در زندگي و تحصيلات شما اتفاق خواهد افتاد كه حتي خوابش را هم نمي‌ديديد.

 

 

سعید غیاثوند | مشاور و برنامه ریز کنکور

موفق باشيد

articles

Our Rating: 95% - 30 votes
95%

راه های ارتباطی با سعید غیاثوند

locationآدرس آموزشکاه : تهران، رسالت، خیابان هنگام، نرسیده به فرجام، ساختمان عتیق، پلاک ۳۹، واحد ۱۳
mobileموبایل : 09199100315 تعیین وقت
phoneشماره تلفن : 02126473180
instaاینستاگرام: saeed_ghiasvand_konkoor
instaآپارات: saeedghiasvand

حاضرین در سایت

ما 290 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار سایت

کاربران
88
مطالب
214
نمایش تعداد مطالب
207933

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای سعید غیاثوند محفوظ می باشد | طراح سایت ابراهیم پور

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده